You are currently viewing Drzwi otwarte w C.M. SALUS

Drzwi otwarte w C.M. SALUS

21 listopada 2015r. w godzinach od 9:00 do 13:00 w Centrum Medycznym SALUS w Przemęcie miały miejsce tzw. „drzwi otwarte”. W ramach tego wydarzenia zarejestrowani już pacjenci Salusa, ale także Ci, którzy chcieli taką chęć zadeklarować, mogli skorzystać z możliwości poznania obecnej oferty Centrum. Każdy gość mógł skorzystać z bezpłatnych porad, np. lekarskiej, dietetycznej czy fizjoterapeutycznej, oraz bezpłatnych badań podstawowych, takich jak: pomiar ciśnienia tętniczego, glukozy we krwi, czy EKG. Możliwość skorzystania z podobnych badań miały także dzieci, dla których największą i najmilszą niespodzianką była jednak obecność animatorek zabaw. Dzieci z dużą swobodą bawiły się w specjalnie przygotowanym pokoju – kolorowały, malowały twarze i „zwiedzały” kolejne pomieszczenia tak, jakby nie były w centrum medycznym tylko w zupełnie innym miejscu.

 

Organizatorzy obiecali, że nie jest to ostatnie takie spotkanie, na którym do pacjenta wychodzą w tak otwarty sposób. W ten dzień Centrum Medyczne Salus w Przemęcie odwiedziło ponad 150 osób  z całej gminy, ale również spoza niej, z czego prawie połowę stanowiły dzieci.

 

To miejsce i jego obsługa już w tej chwili stoi na wysokim poziomie, a mimo to cały czas pracuje nad polepszeniem oferty i właściwym jej dostosowaniem do potrzeb lokalnego społeczeństwa.

 

Zachęcamy do korzystania z usług i wyrażania swojej opinii na temat funkcjonowania Naszego centrum, bo tylko w taki sposób zbudujemy opiekę zdrowotną, z której chcemy korzystać i z której będziemy zadowoleni.