Pakiet badań

BADANIA

ROZSZERZONE

MEDYCYNA PRACY

249,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,00 PLN

Rozszerzona oferta jest rozbudowana o wiele badań, które szczegółowiej obrazują stan zdrowia wątroby, nerek, pracy tarczycy, poziomu cholesterolu, trójglicerydów oraz cukru we krwi. Badanie lipidogramu ocenia poziom cholesterolu i innych lipidów we krwi, co pozwala ocenić ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Badanie poziomu kreatyniny i mocznika w krwi służy do oceny funkcji nerek i wykrywania ewentualnych problemów nerkowych.
Pomiar poziomu glukozy we krwi umożliwia diagnozowanie cukrzycy i monitorowanie kontroli glikemii u osób z tą chorobą. Badanie prób wątrobowych ocenia funkcję wątroby, w tym poziomy enzymów oraz bilirubiny co pomaga wykrywać choroby wątroby. Badanie TSH (hormon tyreotropowy) pozwala ocenić funkcję tarczycy i diagnozować problemy hormonalne, takie jak niedoczynność lub nadczynność tarczycy.

W skład pakietu wchodzą następujące badania:

Przygotowanie do badania:

cmsalus-ikona-1

Na czczo (12-14 h), o 7:00-09:30 w dniu poprzedzającym badanie ostatni lekkostrawny posiłek spożyć do godz. 18:00, należy pić zwykłe ilości wody, przyjmować niezbędne lekarstwa.

cmsalus-ikona-2

Należy unikać nadmiernego wysiłku i stresu.

cmsalus-ikona-3

Zrezygnuj ze spożywania alkoholu na 2-3 dni przed planowanym pobraniem krwi. Rano przed badaniem krwi powstrzymaj się od palenia tytoniu