Pakiet badań

METABOLIZM

396,00 zł

299,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 299,00 PLN

Zespół metaboliczny to złożony zbiór czynników i objawów, które mogą występować jednocześnie i zwiększają ryzyko wystąpienia poważnych powikłań zdrowotnych, takich jak choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu, choroba nerek i inne schorzenia sercowo-naczyniowe. Ważne jest wczesne rozpoznanie i interwencja w celu zmniejszenia ryzyka powikłań poprzez zmianę stylu życia, taką jak zmiana nawyków żywieniowych i regularną aktywność fizyczną. Nasz pakiet dedykowany jest w celu lepszej diagnostyki stanu swojego zdrowia wszystkim chcącym przejść zmianę do zdrowszego trybu życia w sposób świadomy i najbardziej bezpieczny. Oferta zawiera 18 badań. Czynniki składowe zespołu metabolicznego obejmują: otyłość lub nadmierną masę ciała, insulinooporność, dyslipidemię, nadciśnienie tętnicze, nietolerancję glukozy, cukrzycę typu 2.

W skład pakietu wchodzą następujące badania:

Przygotowanie do badania:

cmsalus-ikona-1

Na czczo (12-14 h), o 7:00-09:30 w dniu poprzedzającym badanie ostatni lekkostrawny posiłek spożyć do godz. 18:00, należy pić zwykłe ilości wody, przyjmować niezbędne lekarstwa.

cmsalus-ikona-2

Należy unikać nadmiernego wysiłku i stresu.

cmsalus-ikona-3

Zrezygnuj ze spożywania alkoholu na 2-3 dni przed planowanym pobraniem krwi. Rano przed badaniem krwi powstrzymaj się od palenia tytoniu