Nasza wizja medycyny estetycznej opiera się na zachowaniu naturalnego, młodego wyglądu. Dysponujemy całą gamą zabiegów anty-aging oraz podkreślających naturalne piękno. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, certyfikowanych produktów oraz sprzętów najwyżej jakości. Bezpieczeństwo pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Zabiegi wykonywane są w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

tel. 68 384 84 01

Siedlec, ul. Wolsztyńska 74

W naszej ofercie znajdziesz
szeroki zakres zabiegów,
takich jak:

Toksyna
botulinowa

Wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega tworzeniu się nowych. Botoks podany w mięsień czasowo osłabia jego pracę, powodując rozprostowywanie się skóry. Pierwsze efekty po zabiegowe widoczne są już po kilku dniach, a pełny efekt po ok. 2 tygodniach. Zazwyczaj czas utrzymywania się botoksu wynosi od 3 do maksymalnie 8 miesięcy.

Stymulatory tkankowe

Mają działanie liftingujące, poprawiające napięcie skóry i przywracające naturalny kontur twarzy. Stymulują produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. Stymulatory tkankowe powodują naturalny efekt odmłodzenia, który po wykonanej serii utrzymuje się przez około 1,5 roku.

Dermapen 4.0

To zaawansowane technologicznie urządzenie do mikronakłuwania skóry. Po takim zabiegu skóra ulega przebudowie i zagęszczeniu, a drobne zmarszczki spłyceniu. Poprzez powstałe mikrokanaliki do skóry przenikają substancje odżywcze, nawilżające, redukujące przebarwienia oraz antyoksydacyjne. Dermapen bardzo dobrze radzi sobie z bliznami potrądzikowymi i rozstępami. Zabieg ten może być alternatywą dla mezoterapii, dla pacjentów wrażliwych na ból.

Nici liftingujące

Stanowią dodatkowe rusztowanie dla skóry, powodując jej napięcie i wygładzenie. Dodatkowo nici stymulują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Czas utrzymywania się nici w tkankach to około 6-12 miesięcy, po tym czasie ulegają rozpuszczeniu.

Mezoterapia

Ma za zadanie nawilżenie i odżywienie skóry oraz dodanie jej blasku. Do iniekcji używane są najczęściej preparaty kwasu hialuronowego, witamin i aminokwasów. Przeznaczona jest dla szerokiej grupy wiekowej. Pierwsze zabiegi można wykonywać już w wieku 20-30 lat w celu odżywienia skóry oraz profilaktyki przeciwzmarszczkowej.

Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe i fibryna to preparaty otrzymywane z krwi pobranej od pacjenta, która podlega specjalnemu odwirowaniu. Uzyskane składniki stymulują procesy regeneracji i rewitalizacji tkankowej, poprawiają elastyczność skóry, ujednolicają jej koloryt, przyspieszają gojenie się ran oraz pobudzają porost włosów.