You are currently viewing OFERTA PRACY DLA REJESTRATORKI MEDYCZNEJ W SIEDLCU

OFERTA PRACY DLA REJESTRATORKI MEDYCZNEJ W SIEDLCU

Poszukujemy kandydatki na stanowisko Rejestratorki Medycznej do naszego zespołu w Siedlcu! Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, komunikatywną i masz ochotę pracować w przyjaznym otoczeniu, to ta oferta jest dla Ciebie.

Twoje obowiązki obejmują:

  • Rejestrację pacjentów
  • Odbieranie telefonów
  • Informowanie o zakresie świadczonych usług medycznych
  • Prezentowanie oferty naszej przychodni
  • Budowanie pozytywnego wizerunku placówki
  • Koordynację i aktualizację planu wizyt
  • Obsługę komputera i systemu informatycznego
  • Wprowadzanie danych
  • Tworzenie raportów
  • Współpracę z personelem medycznym
  • Pomoc w bieżących potrzebach zespołu
  • Zarządzanie dokumentacją i korespondencją
  • Obsługę płatności, poczty elektronicznej i komunikatorów

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość urządzeń biurowych
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy i rozwoju
  • Dyspozycyjność

Jeśli spełniasz te kryteria i jesteś zainteresowana tą pozycją, czekamy na Twoje zgłoszenie do 26.01.2024 !

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz dopiskiem – Rejestratorka Medyczna na adres e-mail: sekretariat@cm-salus.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne SALUS-MED Sp. z o.o. oraz Centrum Medyczne SALUS PRAKTYKA-MED. Sp. z o.o. dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).